KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13442226
nr 1344 2226
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 20/50. Oramat löst blad. Motivet: ca 49x64 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:14:47
28/8 23:29:37
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander